Strona główna › AktualnościWiadomości

Wiadomości


ChatGPT – rewolucja czy pomyłka marketingowa?
27 listopada 2023

W listopadzie mija rok, gdy OpenAI upubliczniło bezpłatnie ChatGPT. Narzędzie to w zaledwie 5 dni zdobyło pierwszy milion użytkowników i w zaskakującym tempie osiągnęło 100 mln. Obok tych liczb świat marketingu nie przeszedł obojętnie. Poznaj kilka przykładów wykorzystania przez firmy i PR sztucznej inteligencji.W listopadzie mija rok, gdy OpenAI upubliczniło bezpłatnie ChatGPT. Narzędzie to w zaledwie 5 dni zdobyło pierwszy milion użytkowników i w zaskakującym tempie osiągnęło 100 mln. Obok tych liczb świat marketingu nie przeszedł obojętnie. Poznaj kilka
przykładów wykorzystania przez firmy i PR sztucznej inteligencji.
Jakiej działalności nie trzeba rejestrować?
23 listopada 2023

Poza działalnością nierejestrową, przepisy określają inne rodzaje działalności, których nie trzeba rejestrować w CEIDG. Dotyczy to: działalności agroturystycznej rolników, produkcji wina przez rolników i rolniczego handlu detalicznego.
Ułomna ustawa kaucyjna
15 listopada 2023

Sejm odrzucił senackie poprawki do ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi oraz niektórych innych ustaw. Nowelizacja ta przewiduje wprowadzenie od 1 stycznia 2025 r. systemu kaucyjnego na jednorazowe butelki z plastiku do 3 litrów, szklane butelki wielorazowego użytku do 1,5 litra oraz metalowe puszki o pojemności do 1 litra.
Dla kogo obowiązkowe e-Doręczenia?
13 listopada 2023

e-Doręczenia, czyli usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego, to elektroniczny odpowiednik listu poleconego za potwierdzeniem odbioru. Dzięki tej usłudze podmioty publiczne, obywatele i firmy mogą korzystać z doręczeń elektronicznych. Są one równoważne prawnie tradycyjnej przesyłce poleconej za potwierdzeniem odbioru.
Konto organizacji w e-Urzędzie Skarbowym
08 listopada 2023

Jakie są rodzaje dostępów do konta organizacji w e-Urzędzie Skarbowym (e-US) i jak o nie wnioskować?
Działalność nierejestrowa
07 listopada 2023

Prowadzisz bloga, przygotowujesz projekty graficzne lub sprzedajesz coś przez Internet? Przeczytaj, czy możesz zarabiać bez rejestrowania działalności gospodarczej.
Niższe rachunki za prąd dla gospodarstw domowych
30 października 2023

Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z 9 września 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną przewiduje obligatoryjne przyznanie przez sprzedawców energii elektrycznej gospodarstwom domowym jednorazowego upustu od cen, na których zostały one zamrożone od początku 2023 roku. Wysokość rabatu wyniesie ponad 120 zł netto.
Sąd Najwyższy przeciwko obchodzeniu zakazu handlu w niedziele…
27 października 2023

Urządzanie na terenie sklepu wypożyczalni sprzętu sportowego czy wypożyczalni książek nie stanowi wyjątku, który pozwalałby prowadzić handel w niedziele. Sąd Najwyższy w sprawie łamania zakazu handlu w niedziele orzekł na korzyść Państwowej Inspekcji Pracy.
Zmiany dla niektórych pracowników…
25 października 2023

Podstawowym celem ustawy z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy o emeryturach pomostowych oraz niektórych innych ustaw jest odejście od wygasającego charakteru emerytury pomostowej, poprzez zmianę warunków nabycia prawa do emerytury pomostowej, określonych w ustawie o emeryturach pomostowych.
Marketing polityczny – to tylko gra wyborcza?
23 października 2023

Określenie „polityczny” może być błędnie interpretowane, gdyż to narzędzie marketingowe można zastosować nie tylko w polityce. Sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w życiu codziennym, jeśli na przykład chcemy zadbać o nasz wizerunek. Dlaczego?

Poprzednie    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Następne
          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi