Strona główna › Nasi Partnerzy

Nasi Partnerzy


  W każdej działalności ważni są partnerzy dostarczający specjalistycznych usług, narzędzi bądź materiałów. Dawniej kołodziej kupował wyselekcjonowane drewno od sprawdzonego dostawcy. Dzisiaj nikt nie jest w stanie obyć się bez wielu partnerów w biznesie. Nasza firma korzysta tylko ze sprawdzonych rozwiązań, i tak:
 
  • Firma COMARCH SA dostarcza nam specjalistyczne oprogramowanie do świadczenia szeroko pojętych usług księgowych. Bazuje ono na rozwiązaniach serwerowych firmy MICROSOFT, która doceniając nasze innowacyjne podejście do zagadnień informatycznych, wsparła nas w 2007 roku podczas realizacji wdrożenia ich najnowszych aplikacji biznesowych.
  • Na bazie produktów MICROSOFT i COMARCH, firma OPTIMUS CSO stworzyła nam rewelacyjny portal Księgi On-Line, który pozwala naszym Klientom mieć wgląd w ich księgi rachunkowe poprzez Internet, oraz platformę Logistic WKK, która jest aplikacją typu CRM. Firma OPTIMUS CSO także zaprojektowała i dba o całą naszą infrastrukturę informatyczną oraz o jej bezpieczeństwo.
  • Dostęp do najlepszej i aktualnej informacji zapewniają nam: Wolters Kluwer z bazami wiedzy prawniczej, CH Beck ze swoim piśmiennictwem i inni.
  • Dbamy też o nasz wizerunek i reklamę. W tej dziedzinie od lat współpracujemy z firmą MAN Consulting.
  • Za wszystkie te usługi płacimy niezmiennie z kont w Volkswagen Bank Direct.
  • Oczywiście naszych partnerów jest znacznie więcej. Zaopatrują oni nas we wszystko, co składa się na nasz produkt i co Państwu oferujemy.

Niezmiennie wybieramy rozwiązania tanie, ale z najlepszych.
 
          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi