Strona główna › Usługi

Usługi


Oferta

Proponujemy Państwu kompleksową pomoc w prowadzeniu małych i średnich przedsiębiorstw.
Doradzimy Państwu jaką wybrać formę działalności (bezpłatna porada)
Przeprowadzimy szybko i bezproblemowo wszelkie procedury rejestracyjne w sądach i urzędach
Zadbamy o prawidłową obsługę księgową, korzystne ubezpieczenie, właściwy nadzór BHP, załatwimy wszelkie formalności związane z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników, a nawet pomagamy uzyskać dotację unijną.
Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i świadczymy usługi w takim zakresie, jakiego od nas oczekują.

Poza działalnością komercyjną, prowadzimy akcję charytatywną złotówka do faktury i wspólnie z naszymi Klientami wspomagamy Dom Dziecka dla dzieci ociemniałych.


Zasady współpracy

Z naszymi klientami zawieramy umowy o stałą obsługę bądź jednorazowe zlecenia. Tylko pisemna umowa z naszym biurem daje Państwu pełną gwarancję ochrony ubezpieczeniowej z naszych polis OC.

Po podpisaniu umowy z naszym biurem przejmujemy za Klienta, w uzgodnionym zakresie, obowiązki księgowe, sprawozdawcze i inne np. związane z wypłacanym wynagrodzeniem. Klienci koncentrują się na przedmiocie swojej działalności i ograniczają czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych. Ustalamy indywidualnie częstotliwość i sposób przekazywania dokumentacji księgowej. Wyznaczamy osoby odpowiedzialne w naszym biurze za obsługę i kontakt z Klientem. Ustalamy wiele technicznych szczegółów nowo nawiązanej współpracy.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, lub usługi tylko jednego z działów naszej firmy.

Proponujemy Państwu trzy formy świadczenia usług księgowych i obsługi wypłacanych wynagrodzeń:
 
  • Usługa tradycyjna

Dostarczacie Państwo dokumenty do Biura LICZYK lub odbieramy je od Państwa, a następnie księgowane są one w naszej siedzibie. Tradycyjna i najczęściej wybierana forma usług księgowych. 

 
  • Obsługa w siedzibie Klienta

Nasz pracownik księguje dokumenty u Państwa w firmie. Warunkiem tej formy usług jest zapewnienie naszemu pracownikowi odpowiedniego dostępu do Internetu. Księgowy pracuje w sesji terminalowej na naszych serwerach i na naszym oprogramowaniu. Zaletą tej usługi jest pozostawanie dokumentów w siedzibie firmy oraz bezpośredni kontakt z osobą księgującą.

 
  • Usługa eLICZYK (e-księgowość)

To nasza najnowsza forma świadczenia usług księgowych oraz pełnej obsługi wypłacanych wynagrodzeń. Za niewielką opłatą - już od 150 zł netto - poprowadzimy księgowość dowolnej firmy z terenu całej Polski! Również dla dowolnej firmy z terenu całej Polski zapewnimy pełną obsługę wypłacanych wynagrodzeń. Warunkiem jest przekazywanie nam dokumentów w formie elektronicznej (pliki PDF, skany dokumentów w standardowych formatach). Wszystkie kontakty Klienta z biurem odbywają się za pomocą poczty elektronicznej i stron internetowych (księgi on-line). Odpowiedzi na wszystkie problemy, wątpliwości i pytania od naszych klientów wysyłamy co tydzień w formie specjalnie zredagowanego e-biuletynu.

Oprócz podstawowej usługi prowadzenia księgowości proponujemy:
 
  • audyty księgowo-podatkowe
  • outsourcing płac
  • ubezpieczenia
  • doradztwo podatkowe
  • nadzór i szkolenia BHP
  • monitorowanie i windykację należności

Często Klienci oczekują od biura innych, nietypowych usług, np. wysyłki korespondencji firmy, a dobre biuro powinno zapewnić jak najszersze spektrum swoich usług. Tacy właśnie jesteśmy.

Uważacie Państwo, że taka usługa jest pewnie droga i stać na nią tylko większe firmy. Biuro LICZYK zawsze stało na stanowisku, że na nasze usługi powinno być stać każdego Klienta. Nie można jednak oczekiwać profesjonalnej i rzetelnej obsługi za cenę z "szarej strefy".
 


Więcej informacji uzyskacie Państwo w naszym Biurze w Warszawie przy ulicy Postępu 17D, telefonicznie lub kierując pytanie na adres: biuro@liczyk.com.pl
          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi