Strona główna › O nas

O nas


Biuro księgowe LICZYK założyliśmy jako dwuosobową spółkę cywilną małżeństwa Anny i Michała Norwiczów. Rozpoczęliśmy od pracy własnych rąk (a właściwie głów) i bardzo szybko okazało się,że mamy potrzebę zatrudnienia pierwszych pracowników – z dumą możemy powiedzieć, że niektórzy z nich do dzisiaj tworzą z nami biuro finansowo - księgowe Warszawa. W ponad 25-letniej historii firmy były różne momenty, okresy prosperity i czasy trudne, kryzysowe. My jednak nie zachowywaliśmy się koniunkturalnie, szukając szybkich i dużych zysków. Bardziej ceniliśmy sobie stabilność naszej firmy, a tę dawał tylko sprawdzony i doskonale wyszkolony zespół pracowników. W 2002 roku zmieniliśmy formę organizacyjną na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a kilkoro z pracowników weszło w skład jej zarządu.

Zaczynaliśmy bez kapitału, z jednym komputerem i olbrzymią wiarą w powodzenie. Dzisiaj, poza całą bogatą infrastrukturą firmy, mamy olbrzymi kapitał w postaci zespołu ponad 80 pracowników. Kiedyś firma to my, dzisiaj firma to Oni – ale najważniejszy jest zawsze Klient. Od 25 lat działamy na polskim rynku, świadcząc dla Państwa profesjonalne usługi księgowe, prawnicze i pośrednictwa ubezpieczeniowego. Pracujemy dla dużych spółek oraz jednoosobowych firm osób fizycznych.

Różnorodność naszych klientów spowodowała, że poznaliśmy specyfikę wszelkich form organizacyjnych, np. spółek, fundacji, stowarzyszeń i innych wraz z ich potrzebami. Nasi prawnicy doradzają, zakładają firmy oraz bronią Państwa w sądach. Księgowe zapewniają bezbłędną i rzetelną obsługę księgową oraz doradztwo podatkowe. Będąc dla naszych klientów zaufanym partnerem w biznesie, dajemy im poczucie bezpieczeństwa w relacjach z fiskusem. Posiadamy polisy ubezpieczeniowe OC naszej działalności na ponad 1 000 000 złotych. Najnowocześniejsze systemy informatyczne pozwalają naszym klientom zapoznawać się z wynikami ich księgowości poprzez sieć Internet - księgowość on-line. Dla preferujących komunikację elektroniczną uruchomiliśmy usługę eLICZYK.

W naszym biurze znajdziecie Państwo zarówno profesjonalne doradztwo podatkowe i usługi księgowe, oraz kompleksową obsługę przedsiębiorcy. Pomagamy firmom, które dopiero startują z samodzielną działalnością, a także tym, którzy mają silnie ugruntowaną pozycję na rynku i szukają wykwalifikowanych specjalistów z zakresu płace i kadry, księgowość oraz E-księgowość.Fachowość i życzliwość naszych pracowników pozwoliły nam zbudować trwałe i bliskie relacje z klientami. Tylko zadowolenie Państwa, jako klientów, jest źródłem naszego sukcesu. Chcemy, aby na nasze usługi mogły sobie pozwolić nie tylko duże firmy, ale również osoby rozpoczynające karierę w biznesie, dlatego też jesteśmy najtańsi z najlepszych!

Nasze biuro księgowe przygotowuje dla Państwa niezbędną dokumentację do zarejestrowania spółki w KRS. W imieniu naszych Klientów występujemy także o wystawienie odpowiedniego postanowienia od sądu o rejestracji w KRS konkretnej spółki. LICZYK oferuje  także profesjonalne usługi z zakresu kadr i płac oraz księgowości online. Wyznajemy zasadę, że biuro księgowe to nie tylko słupki cyferek, ale życzliwi ludzie, którzy je tworzą i profesjonalnie świadczą usługi księgowe.

 

Więcej informacji uzyskacie Państwo w naszych biurach, telefonicznie lub kierując pytanie na adres: biuro@liczyk.com.pl

            

          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi