Strona główna › UsługiELiczyk

eLiczyk


Usługa eLICZYK - księgowość online
Rewelacyjna alternatywa dla tradycyjnego biura rachunkowego.

Biuro Liczyk w swojej ofercie przygotowało nowatorską formę świadczenia usług księgowych dla firm prowadzących podatkową książkę przychodów i rozchodów.

eLICZYK to obsługa księgowo-podatkowa realizowana online poprzez elektroniczne kanały komunikowania się. Klient przekazuje swoje dokumenty do naszego biura drogą elektroniczną bądź pocztową. Wszystkie kontakty w trakcie współpracy odbywają się jedynie drogą elektroniczną (e-mail, fax). Dostęp do ksiąg on-line pozwala na wgląd do swojej księgowości z dowolnego zakątka świata. Nie jest konieczne instalowanie dodatkowego oprogramowania, nie ma też dodatkowych opłat za dostęp do portalu. Jedyny koszt to zryczałtowana opłata miesięczna za fachową obsługę księgową przez internet. Zadaniem naszego klienta jest tylko zeskanowanie lub skopiowanie dokumentów - wszystkie czynności księgowe takie jak wprowadzenie danych, sprawdzenie poprawności dokumentów oraz ich zaksięgowanie wykona wykwalifikowany pracownik działu księgowości.

Nie ma znaczenia gdzie Państwo prowadzą swoja działalność, za pośrednictwem Internetu Biuro Liczyk jest dostępne dla klientów z całej Polski

Zalety obsługi eLICZYK:
 
  • usługi dużego, profesjonalnego biura, w którym pracują dla Państwa specjaliści – księgowi, prawnicy, doradcy podatkowi
  • niższe koszty prowadzenia księgowości
  • księgowość on-line dostępna 24 h/ na dobę
  • możliwość posiadania oryginałów dokumentów w siedzibie firmy bez konieczności przekazywania ich do księgowości
  • komfortowa obsługa i współpraca z biurem rachunkowym o dowolnej porze dnia i nocy, w zaciszu własnego biura lub domu

Usługa ta pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze, ponieważ już za 150 zł netto mają Państwo dostęp do obsługi księgowej na najwyższym poziomie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługą eLICZYK prosimy wypełnić krótki formularz, a przekażemy wstępną ofertę i inne, bardziej szczegółowe informacje dotyczące współpracy.

Teraz każdy może być klientem Biura LICZYK już od 150 zł netto!
          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi