Strona główna › TagiBiuro księgowe Warszawa

Biuro księgowe Warszawa


Nasze profesjonalne biuro księgowe podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Zapewniamy każdemu osobistego doradcę, który jest zawsze do Państwa dyspozycji oraz najlepszą obsługę kadry i płace Warszawa. Nasze biuro księgowe kieruje swoją ofertę w szczególności do klientów biznesowych, zawsze wspierając rozwój firm i przedsiębiorstw, co powoduje, że stajemy się godnym zaufania partnerem biznesowym. Jednak klienci indywidualni i osoby nie prowadzące działalności gospodarczej również są mile widziani.

Nasze usługi koncentrują się głównie wokół kadry i płace Warszawa, doradztwo podatkowe, księgowość i rachunkowość. Nasze biuro księgowe stawia na innowacyjne rozwiązania, dlatego stale monitorujemy sytuację na rynku i wzbogacamy naszą ofertę o nowe usługi księgowe. Jedną z takich nowości jest usługa eLiczyk czyli księgowość online. Dzięki świadczeniu najwyższej jakości usług przez Internet, oszczędzamy czas i pieniądze. Oferujemy pomoc w zakresie kadry i płace Warszawa, pomagamy przygotowywać umowy, kalkulować wynagrodzenia i świadczenia ZUS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy również reprezentowanie klienta przed sądem i innymi organami skarbowymi.

Chcąc nadążyć za rosnącymi oczekiwaniami współczesnych klientów, nasze biuro księgowe cały czas poszerza zakres swoich usług. Dlatego właśnie oprócz obsługi księgowej, kadry i płace Warszawa, oferujemy swoim klientom bardzo korzystne ubezpieczenia. Jesteśmy reprezentantem ponad dwudziestu największych firm ubezpieczeniowych, do których należą między innymi: Allianz, PZU, Hestia, Warta, Generali czy Axa. Dzięki tak szerokiej ofercie, możemy przedstawić Państwu najbardziej korzystne propozycje ubezpieczeń majątkowych, turystycznych, transportowych, zawodowych, komunikacyjnych, a także OC.
 
 
          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi