Strona główna › TagiKsięgowość online

Księgowość online


Prowadzenie firmy to ogromna odpowiedzialność, z którą wiążą się spore wydatki. Największą cześć dochodów pochłaniają podatki. Nie tylko sam budżet jest przez nie uszczuplany, ale również czas na poprawne rozliczenie według aktualnych przepisów. Podatek dochodowy, podatek od pracownika, VAT, ZUS, akcyza – wszystkie te należności pomoże Państwu rozliczyć nasze biuro księgowe.

Oferujemy w pełni profesjonalne usługi księgowe Warszawa, do których należą między innymi doradztwo podatkowe, kadry i płace czy księgowość online. Jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym biurem księgowym dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wysoko wykształconych i wykwalifikowanych pracowników, którzy oprócz gruntownej wiedzy, dysponują również wszelkimi uprawnieniami do wykonywania zawodu. Jest to dla nas gwarancją świadczenia najwyższej jakości usług. Wszystkie nasze usługi księgowe Warszawa wykonywane są w terminie, zgodnie z obowiązującymi aktualnymi przepisami prawnymi. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dla naszych stałych klientów jesteśmy partnerem w biznesie.

Oferujemy Państwu rzetelne i bezproblemowe usługi księgowe Warszawa oraz doradztwo podatkowe. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy również specjalistyczną pomoc z zakresu płace i kadry. Dzięki najnowszym systemom informatycznym, wykorzystywanym przez nasze biuro rachunkowe, księgowość online nigdy nie była tak blisko klienta jak dziś. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, pomogą doradzić, rozwieją wątpliwości. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura i zapraszamy do współpracy.
          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi