Strona główna › TagiPłace i kadry

Księgowość on-line, Płace i kadry


Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowym, które oferuje w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę księgową. Pomagamy w dziedzinach takich jak płace i kadry oraz przechowujemy dokumentację księgową przedsiębiorców. Pomagamy również klientom indywidualnym oraz biznesowym, umożliwiając skorzystanie z profesjonalnego doradztwa podatkowego i udostępniamy wyjątkowo wygodną w użytkowaniu platformę eLiczyk – czyli księgowość on-line.

Do każdego powierzonego nam zadania związanego z obsługą księgowości i rachunkowością podchodzimy z pełnym zaangażowaniem zawsze kładąc olbrzymi nacisk na osiągnięcie jak najlepszych efektów. Nasze biuro księgowe oferuje pomoc w zakresie płace i kadry, pomagając w przygotowaniu umów, kalkulacji wynagrodzeń oraz świadczeń ZUS. Zapewniamy rzetelną obsługę księgową oraz doradztwo podatkowe. Księgowość on-line to możliwość dostępu do swoich zasobów księgowych 24 h na dobę. Nie ma konieczności osobistego kontaktu ze specjalistą, w związku z czym mogą Państwo zasięgnąć porady o każdej porze dnia i nocy. Reasumując – ponoszą Państwo niższe koszty prowadzenia księgowości.

Usługi księgowości zdalnej to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoki komfort i wygodę pracy. Wystarczy dostęp do Internetu, żeby przeglądać zasoby firmy. Jednocześnie zapewniamy Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z księgowości on-line. Dane firmy są udostępniane tylko klientowi i jego indywidualnemu doradcy. Współpraca jest możliwa po dostarczeniu przez klienta poprzez e-mail lub tradycyjną pocztę niezbędnych dokumentów, a jedyny koszt to stała miesięczna opłata za profesjonalną obsługę księgową przez Internet.
          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi