Strona główna › TagiDoradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe


Przepisy podatkowe cały czas się zmieniają – powstają nowe regulacje i poprawki. Wiemy jak ciężko być na bieżąco z nowymi przepisami, dlatego oferujemy pełne doradztwo podatkowe zarówno dla przedsiębiorstw jak i osób fizycznych, które nie prowadzą żadnej działalności gospodarczej. Biuro księgowe Warszawa Liczyk powstało ponad 20 lat temu i od tamtej pory zawsze świadczy usługi na najwyższym poziomie.  Celem naszych działań jest przede wszystkim dobro i satysfakcja klienta. Naszym partnerom umożliwiamy dobór najbardziej optymalnych rozwiązań podatkowo – finansowych, jednocześnie pomagać im się rozwijać. Traktujemy to jako najlepszą miarę efektywności naszej pracy.

Zależy nam na tym, aby nasi zleceniodawcy mieli absolutną pewność, że wybrali najlepsze biuro księgowe Warszawa. Naszą największą przewagą nad konkurencją jest długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług takich jak doradztwo podatkowe, rozliczanie księgowości.

Nasze biuro księgowe Warszawa służy Państwu profesjonalnym doradztwem z zakresu: zakładania oraz zamykania działalności gospodarczej, wyboru optymalnej najbardziej formy opodatkowania, efektywnego korzystania z ulg podatkowych. Zajmujemy się także kontrolą finansową oraz audytem w zakładzie pracy po to aby móc wcześnie eliminować wszelkie nieprawidłowości. Zarówno doradztwo podatkowe jak i wszystkie wykonywane przez nas usługi cechują się wyjątkowo wysoką jakością. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.
          EFRF          innowacyjna gospodarka          parp
Masz pytania?
Wyślij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Jesteśmy na Facebooku!
Copyright ® LICZYK Sp. z o.o. | Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Google+ Tagi